Google+

Arama formu

Hollywood’da Gece Hayatı  

Hollywood’da Gece Hayatı  

Hollywood gece hayatı ve eğlence açısından dünyanın en hareketli yerlerinden biridir. Küçük bir kasaba olmasına rağmen size eğlence açısından birçok seçenek sunabilir. Spot ışıkların, gösterilerin desteklediği canlı bir gece hayatına sahiptir. Birçok kişi Hollywood’un geceleri daha eğlenceli olduğunu düşünür. Eğlence mekânlarının genel olarak Sunset Strip bölgesinde olduğunu söyleyebiliriz. Sunset Bulvarı üzerinde yer alan bu gece kulüpleri, barlar ve pub’lar sabaha kadar sınırsız eğlence sunar. Hollywood genel olarak pahalı bir bölgedir bu yüzden gideceğiniz yere girmeden fiyat almanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. Birçok partinin de gerçekleştirildiği bu gece kulüplerinde sizin gibi turist olan birçok insanla birlikte eğlenebilirsiniz. Bar ve gece kulübü seçeneklerinin dışında Hollywood’da eğlenceli bir akşam geçirmenin en iyi yollarından biri kesinlikle iyi bir film gösterimine ya da tiyatroya katılmaktır. Sizin için Hollywood’un en çok tercih edilen barlarını derledik:

Girls At White Horse: Küçük bir dans pistine sahip olan bar kokteylleri ile ünlüdür. DJ performansının bulunduğu bar Doğu Hollywood Bölgesi’nde bulunur. Haftanın bazı günlerinde konseptli partiler düzenlenir gitmeden önce arayıp bilgi alabilirsiniz.

Black Rabbit Rose: Hollywood Bulvarı’nda bulunan tiyatro gösterilerinin gerçekleştiği bir bardır. Tayland yemeklerinden oluşan zengin menülü bu barda bir gösteri izlemek istiyorsanız gitmeden rezervasyon yapmalı ya da bilet satın almalısınız.

Frolic Room: Silver Lake müzisyenlerinin akşam çaldığı bu bar sınırsız eğlence için vazgeçilmez bir alandır. Sevilen kokteylleriyle birlikte özellikle gençlerin vazgeçilmez mekânlarından birisidir.

La Descarga: Küba tarzı bir eğlence sunan barda Salsa yapan genç kadınlara eşlik edebilir, müziğin ve dansın keyfini çıkarabilir, bara özel kokteylleri deneyebilirsiniz. Las Descarga’ya talep çok fazla olduğu için gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Jumbo’s Clown Room: Hollywood Bulvarında bulunan gece kulübü hem Hollywood’luların hem de Las Vegas’lıların vazgeçilmez mekânlarından birisidir. Dansçıların gece boyu pistte dans ettiği barda sınırsız eğlenceyi yakalayabilirsiniz ve burada içkilerin diğer mekânlara göre çok daha ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

Avalon Hollywood: Vine Caddesi’nde yer alan gece kulübü 1927 yılından bu yana işletilmektedir. Zamanında Beatles’ı ağırlamış gece kulübü elektronik müzik dinlemek ve dans etmek için en çılgın yerlerden biridir. Ünlü DJ’leri de ağırlayan Avalon üst düzey bir ses sistemine sahiptir.

Create Night Club: Dünyanın en sesli dans müziklerini sunan gece kulübü Hollywood Bulvarı’nda yer almaktadır. Girişte kıyafete bakılmaktadır ve buna göre alınır. 21 yaş sınırının olduğu gece kulübünde eğlencenin ve alkolün sınırı yoktur diyebiliriz.

The Woods: Mükemmel içecek ve fiyatlara sahip olan bu bar Hollywoodluların favori barlarından biridir. Sakin bir eğlence ortamı sunan The Woods Santa Monica Caddesi’nde yer alır.

Play House Night Club: Hip-Hop müziğin en canlı olduğu gece kulübü olan Play House Hollywood Bulvarı’nda bulunmaktadır. DJ performansıyla renklenen dans pistini katılabilir ya da gönlünüzce içebilirsiniz.