Google+

Arama formu

Hollywood'ta Alışveriş

Hollywood'ta Alışveriş
metrojacksonville.com

Hollywood (Kaliforniya) şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Hollywood Holiday Home, Shore View Hotel, C y H Residences Costa. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz 3 br house, 2 br house, taft st gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Gorgeous Cozy Condo,1 min walk to Hollywood Beach!, 654 City View Apartment Hollywood Beach, 670 Partial Ocean View Hollywood Beach tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Hollywood (Kaliforniya) aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Holywood başta giyim olmak üzere birçok çeşitte ürün satan, alternatifi bol mağaza ve butiklere ev sahipliği yapar.
Hollywood Bulvarı sayısız kentsel giyim mağazasını barındırmaktadır. Bulvar üzerinde LNG, Phat Farm, Timberland, Sean John ve daha birçok büyük giyim markalarının mağazaları yer alır. Melrose Bulvarı’nda ise kendinizi bir yıldız gibi hissettirecek tasarım butik mağazalar sıralanır. Melrose Bulvarı’nda bulunan “Decades” ten 1960 ve 1970 yılların popüler aksesuarlarını ve takılarını satın alabilirsiniz.

Holywood’da birkaç tane alışveriş merkezide bulunmaktadır. Bunlardan en büyüğü Beverly Hill’s de bulunan Beverly Center’dır. Bu alışveriş merkezinde 8 farklı türde toplam 200 mağaza bulunur. Ayrıca alışveriş merkezinin en üst katından harika Hollywood manzarasını izleyebilirsiniz.

Hollywood’da alışveriş yapmak biraz pahalıdır. Beverly Hills ve Hollywood Bulvarı üzerinde ki mağazalar genellikle fiyat bakımından en yüksek olanlarıdır. Bütçe dostu bir alışveriş altermatifi için La Brea veya Flarlex bölgelerini tercih edebilirsiniz.


Hollywood (Kaliforniya) Turları