Google+

Indianapolis'te Alışveriş

20330 Oca 2016Lokasyon Detay

Indianapolis'te Alışveriş
downtownindy.org

Indianapolis hem benzersiz hem de tipik alışveriş seçeneklerini bir arada bulunduran bir şehirdir. Her alanda her bütçeye göre alışveriş yapma olanağını Indianapolis’te kolaylıkla bulabilirsiniz. Broad Ripple Köyü, Fountain Square ve Castleton gibi yerlerde birçok alışveriş merkezi ve zincirleri bulunmaktadır.

Broad Ripple Köyü genellikle hediyelik eşya, hippi, moda ve punk mağazaları ile dolu olan; bunun yanında benzersiz yerel yemekleri ile de harika anlar yaşatan harika bir yerdir. Castleton Meydanı ise alışveriş merkezlerinin, zincir mağazaların, devasa dükkânların ve birkaç mağazanın bulunduğu, Indianapolis’in en renkli alışveriş bölgelerinden biridir. Bunların yanında Fountain Square’da tarihi bir alan olup içinde birçok antika, sanat ve zanaat mağazası bulunduran popüler ve turistik bir yerdir.

Indianapolis’te butik dükkânları arıyorsanız adresiniz West Keystone olabilir. Burada ve ara sokaklarında birçok butik mağaza, restoran ve birkaç alışveriş merkezi bulunmaktadır. Kısacası Indianapolis’te alışveriş yapmak çok kolaydır. Bölgeye özgü almazsanız olmaz diyebileceğimiz bir ürün ise pek yoktur.

Indianapolis (Indiana) ile ilgili diğer içeriklere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

-