Google+

Napa Vadisi

Napa Vadisi, dünyanın önde gelen üzüm bağı dolayısıyla da şarap bölgelerinden biridir. Akdeniz iklimi, coğrafyası ve toprak yapısı sayesinde kaliteli üzümler burada yetişmektedir. 19. yüzyıldan beri burada bulunan üzüm bağları, ünlü şaraplarla beraber yenmesi için özel tarifleriyle eşleştirilmiş menüleri ile oldukça ünlü olan Napa Vadisi'nde, her birinin kendine özgü çekicilikleri olan birçok bölgesi var.


Napa Vadisi'nde Nerede Kalınır?
 

İpucu: Otellerde seyahatinizden iki veya üç ay öncesinde rezervasyon yaparsanız çok daha uygun fiyatlara yer bulabilirsiniz. Ayrıca Napa Vadisi otel fırsatlarını buradan görebilirsiniz.

Napa Vadisi onlarca otel alternatifi sunmaktadır. Aşağıdaki seçeneklerden size uygun oteli Booking.com aracılığıyla bulabilirsiniz. Üstelik pek çok otelde ücretsiz iptal seçenekleriyle..

Napa Vadisi Otel Önerileri booking-logo

Sehir Merkezine En Yakın Napa Vadisi Otelleri

En Uygun Fiyatlı Napa Vadisi Otelleri

Sizin İçin Seçtiğimiz Napa Vadisi Otelleri

Ücretsiz WiFi hizmeti sunan Napa Vadisi Otelleri

Napa Vadisi, San Fransisco'nun kuzeyinde bulunur ve üzüm bağlarıyla ünlüdür. Tepelerle dolu bu arazide yüzlerce şaraphane yer alır. Ödüllü Cabernet Sauvignon şarabıyla ünlü bu bölgede şarabın yalnızca başlangıç noktası olduğunu farkedeceksiniz. Bölgede harika restoranlarda yemek yiyebilir, sıcak hava balonuyla gezi yapabilirsiniz. 


Napa Vadisi Otelleri
 

Yüzlerce kişinin yararlandığı ve en uygun alternatifleri sunan Napa Vadisi otelleri rehberimizin devamını okumak için tıklayın.