Google+

Arama formu

New York Gece Hayatı

New York Gece Hayatı

Barları, kulüpleri, canlı müzik performansları ve kültür sanat etkinlikleriyle New York oldukça canlı ve renkli bir gece hayatına sahiptir. Ulaşımın sabah kadar devam etmesi de gece hayatını şehrin her yanına yaymış durumda. Her bütçeye ve zevke uygun eğlence alternatifleri bulabileceğiniz şehirde geceyi dans ederek bitirebilir ya da hoş bir müzik eşliğinde yaptığınız sohbetlerle güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Genellikle Times Meydanı’nda bulunan sinema, tiyatro ve müzikal gibi kültür sanat etkinlikleri salonlarından birinde de akşamınızı değerlendirebilirsiniz. Jazz performanslarından komedyenlere, canlı müzik konserlerine, her türlü etkinliği bulabilirsiniz. Kültürel etkinliklere ekstra önem verilen bu şehirde özellikle Broadway müzikali izleyebilir ya da ışıl ışıl Times Meydanı’nda gezmenin tadını çıkarabilirsiniz.

New York barları da her türlü zevke hitap edecek çeşitliliğe sahip. Barlar ve gece kulüplerinde "Last Call" sabah 4'te olurken, çoğu işletme müşterilerinin oturmasına izin veriyor. Çoğu bar otellerin içinde bulunuyor. New York'ta barlar da şehir gibi sürekli değişen bir yapıya sahip. Sürekli yeni barlar açılıp kapanıyor, popülerlik kazanıp, havasını bir anda kaybedebiliyor.