Google+

Arama formu

Virginiada Gezilecek Yerler

Virginiada Gezilecek Yerler

Virginia hem doğal güzellikleri hem de sahip olduğu müzeleri, galerileri ve devlet binalarıyla ziyaretilere keşfedilecek pek çok detay sunuyor.

Virginia'da Gezilecek Diğer Yerler: Carlyle Evi, DEA Müzesi, Vernon Da, Montpelier, Monticello, Özgürlük Evi Müzesi.

Virginia lokasyonunda bir çok otel seçeneği var. Bunlardan ilginç bulabilecekleriniz AmericInn Lodge & Suites - Virginia, Budget Host Inn. Bir de booking.com'un Virginia aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Arlington Ulusal Mezarl

Arlington Ulusal Mezarl

Eyaletin en popüler destinasyonlarndan biri olan bu askeri mezarlık bağımsızlık devriminden Irak savaşına kadar, Amerikan tarihinde ulusu için hayatını kaybetmiş tüm askeri personelin defin yeridir. 400,000den fazla mezar ta bulunmaktadr.

Pentagon

Pentagon

Arlington Mezarlığının gneyinde dünyanın en büyük devlet binası olan Pentagon, diğer adıyla Amerikan harp dairesi, vardr. ismini begen mimarisinden alan binanın dışında 9 Eylül saldırısının ardından inşa edilen Pentagon Hatrat vardır. Pentagonu gezmek için ücretsiz rehberli tur rezervasyonu yaptrmanız gerekir.

Manassas UlusalSava Alan Park

Manassas UlusalSava Alan Park

Bu park Amerikan iç savaşının ansna yaplmtr. Savaşın bir kısmının üzerinde geçtiği bu yemyeşil tepelerin üzerine kurulmuş olan parka girince ilk i kk bir sergileme alanının bulunduğu ve iç savaşa dair bir filmin gsteriminin yapıldığı ziyaret merkezine gidin.

Alexandria Siyahi Tarih Müzesi

Alexandria Siyahi Tarih Müzesi

Alexandria kentinde yer alan bu müze, ülkenin bir numaralı kle ticareti limanlarndan olan şehirde yaşam siyahilerin yaşam mücadelesine odaklanan yüzlerce resim, fotoğraf, kitap ve benzeri hatrat sergilenmektedir.