Google+

Arama formu

11. Altın Örümcek Web Ödülleri Finalistleri belli oldu!

Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve İnternet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen, geleneksel hale gelmiş Türkiye’deki ilk ve tek platform bağımsız organizasyondur.

2002 yılından bu yana DorukNet tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu’nda, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman ve tecrübeli jüri üyeleri her sene Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projeleri belirlemektedir.

13-29 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan final değerlendirmelerine kalan siteleri incelemek için lütfen bir kategori seçiniz.

Jürinin gerçekleştireceği değerlendirmeler sonucunda her bir kategoride ilk 3 site belirlenecektir.

Ayrıca halkın oylarıyla da değerlendirilecek olan finalistlerden her bir kategori için bir site “Halkın Favorisi” olarak belirlenecektir.

Bu sene 11.si düzenlenen organizasyonda Turizm/Seyahat Kategorisinde finale kalan siteler aşağıda belirtilmiştir.

Başvuru no     Site
1596        http://www.gezimanya.com
1593        http://www.gezisitesi.com
1611        http://www.tatilsepeti.com
1613        http://www.sonfiyat.com
1647        http://www.gezginleralemi.com
1727        http://www.turkishairlines.com/tr-tr
1826        http://dhotel.com.tr/tr/
1989        http://www.varan.com.tr
2139        http://www.sondakikaciyiz.com
2254        http://www.kayahotels.com.tr

13-29 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan final değerlendirmelerinde favoriniz olan siteye destek vermek isterseniz, yapmanız gereken tek sey:

Cep telefonunuzdan mesajlara girip ALTIN yazıp bir boşluk bırakarak desteklediğiniz web sitesinin Başvuru No ’sunu yazıp 3969‘a kısa mesaj olarak göndermek.