Google+

2016’nın en iyi seyahat blogları buraya!

759718 Oca 2017Duyuru

Her yıl gezmeyi ve gezi üzerine içerik üretmeyi teşvik etmek amacıyla düzenlenen seyahat blogları yarışması yeni yapısı ve çekici ödülüyle bu sene de yolculuğuna devam ediyor. Bu sene Blogger Casting blogger pazarlama ajansı tarafından gerçekleştirilecek 2016 Seyahat Blogları iletişim sponsorluğunu üstlenen Gezimanya  ile katılımcı başvurularını bekliyor.

2016’nın en iyi seyahat blogları buraya!

Geçtiğimiz yılın kazananı Sri Lanka’ya götüren yarışmanın bu seneki kazananı mart ayında Kudüs’te gerçekleştirilecek olan Seyahat Blogger’ları konferansının davetlisi olacak. Tüm dünyadan katılımın gerçekleştiği etkinlikte farklı ülkelerden seyahat bloggerlarıyla tanışmanın yanı sıra blog yazarlığı konusundaki yeteneklerini geliştirme ve Kudüs Kültür Ofisi’nin davetlisi olarak bölgeyi gezme şansını da yakalayacak.

Geçtiğimiz seneden farkla olarak bu yıl sadece jüri değerlendirmesi üzerinden gerçekleştirilecek yarışma kriterleri şöyle:

1.İçerik zenginliği
2.Sosyal medya kullanımında etkinlik
3.Dilbilgisi ve imla
4.İçeriğin bilgilendirici kalitesi
5.İçeriğin eğlendirici gücü
6.Görsel tasarım ve doku
7.Kullanım ve gezme kolaylığı
8.Fotoğrafların görsel ve anlamsal kalitesi
9.İçeriğin ve blogun genel olarak özgünlüğü
10.Güncellik
11.Ziyaretçi etkileşim seviyesi

Jürisinde Gezimanya Kurucusu Tuğçe Yılmaz, Blogger Casting Kurucusu Murat Özbilgi, Sözcü Seyahat Yayın Yönetmeni Özkan Saçkan, Atlas Dergisi Fotoğraf Editörü Kerem Yücel, Hürriyet Seyahat Yazarı Bahar Akıncı, Yazar ve Sosyal Medya Uzmanı Salih Seçkin Sevinç ve 2015 Seyahat Blogları yarışma birincisi Çağlar Ergözen’in bulunduğu yarışma iki aşamalı olarak gerçekleşecek.

Başvuruların 21 Ocak'a kadar devam ettiği yarışmada, finale kalmaya hak kazanan 25 blogun 25 Ocak tarihinde duyurulacak. Yarışmanın kazananı 31 Ocak’ta belli olacak.

Yarışmaya katılacak adaylar başvuru formunu ertelemeden doldursun!

*Ödül tek kişiliktir.

Yarışmaya başvurmak için hemen tıklayın!

Gezen, gezmeyi seven, gezdikçe büyüyen, paylaştıkça çoğalan tüm blog yazarlarına şimdiden başarılar!

 

-
Yorum göndermek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Yorumlar(0)

Yorumlar