Google+

9. AGC - KEMPINSKI THE DOME PRO-AM Golf Turnuvası

38602 Oca 2014Duyuru

The Pasha ve PGA onaylı PGA Sultan sahaları olmak üzere uluslararası iki golf sahasına sahip olan Kempinski Hotel The Dome, Antalya Golf Club iş birliğinde 2-9 Şubat 2014 tarihleri arasında dokuzuncusu düzenlenecek olan AGC Kempinski The Dome Pro-Am Golf Turnuvası'nda yerli-yabancı birbirinden profesyonel ve amatör golf oyuncularını ağırlayacak.
 
Antalya Golf Kulübü’ne ait her biri 18 delikli iki adet golf sahasında gerçekleşecek olan turnuvada, her bir takım, bir profesyonel ve üç amatör oyunculardan oluşacak. 3 gün sürecek olan turnuva, deneme oyunları ile başlayıp 2 gün boyunca turnuvalarla devam edecek. Turnuvanın son günü profesyonel golf oyuncuları kendi aralarında yarışırken, amatör oyuncular da kendi seviyelerindeki golf tutkunlarıyla yarışacak. Gala yemeği ile sonlanacak olan turnuvada 40.000 Euro ödül profesyonel oyuncular arasında bölünürken, dereceye giren amatör oyunculara ise çeşitli hediyeler verilecek.
 
Konaklamalarda da çok özel fırsatlar sunan Kempinski Hotel The Dome, çift kişilik odada kişi başı 1.380 Euro, tek kişilik odaları 1.540 Euro, çift kişilik odada oyuncu olmayan katılımcı fiyatı ise 750 Euro'dan başlayan fiyatlarıyla, 3 ayrı konaklama imkanı sağlıyor.

Kempinski Hotel The Dome Belek hakkında: Kempinski Hotel The Dome Belek, Akdeniz sahillerinin eşsiz kumsalı ve Toros dağlarının doğal güzellikleri arasında yaklaşık 40.000 m2 alan üzerine konumlanan bir butik otel olarak hizmet vermektedir. Sağlıklı yaşam, dinamizm ve huzura farklı bir anlayış getiren; Türkiye’deki en iyi Spa, Thalasso terapi, güzellik merkezi ve profesyonel golf sahalarına sahip Kempinski Hotel The Dome, 146 oda, 1 Kral Dairesi, 17 Suite ve bir bölümü göl kenarında sultan sahasına bakan; 16 adet Royal Villa ve Sultan & Pasha Villa + 1 Presidential villalara sahiptir. Mimarisi Selçuklu dönemini yansıtan otelin 3.600m’lik Spa ve Thalasso merkezi, Türkiye’nin en lüks ve kullanıcı sayısına göre en büyük Wellness merkezi olma özelliğine sahiptir. Kempinski The Dome; Selçuk, Lale, Cilantro, Traders’ Spice ve Palm Pavilion Bar & Grill Restoranları ile Türk, İtalyan ve Asya mutfağının seçkin örneklerini sunmaktadır. Otelde, 74 m2, 106 m2 ve 56 m2 büyüklüğünde olan toplam 5 adet toplantı odasının yanı sıra daha büyük organizasyonlar için 573 m2 bir balo salonu bulunmaktadır.

Antalya Golf Club: Antalya Golf Club, Kempinski Hotel The Dome ile iç içe geçmiş yapısıyla golf misafirlerine direkt erişim olanağı sunar. Her biri 18 delikli olan iki adet golf sahası; “PGA Sultan” ve “The Pasha”yı bünyesinde bulundurmaktadır. Sahalar, European Golf Design firmasının önde gelen mimarları tarafından ünlü golf profesyoneli David Jones’un danışmanlığında tasarlanmıştır.

www.facebook.com/TheDome.Kempinski.Belek
https://twitter.com/KempinskiBelek

-
Yorum göndermek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Yorumlar(0)

Yorumlar