Google+

Arama formu

Amerika Kıtasının En Büyük Elektronik Müzik Etkinliği Ultra Bu Yaz Avrupada!

Amerika kıtasının en büyük elektronik müzik etkinliği olan Ultra, 2013 yılında Avrupa’da! Hırvatistan’ın Dalmaçya Sahilindeki en büyük şehir olan Split’te gerçekleşecek bu inanılmaz şölen ile elektronik müzik severler 3 gün boyunca müziğe doymalarının yanı sıra Split’in eşsiz  sahillerinde deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilecekler.

ULTRA MÜZİK FESTİVALİ
Ultra Music Festival her yıl Mart ayında Amerika Birleşik Devletleri’nin  Florida eyaletinin Miami şehrinde her yıl denk geldiği Winter Music Conference’ı bitirmek için yapılmaktadır.
 
1999 yılından 2006 yılına kadar bir günlük bir festival olarak düzenlenen Ultra, 2007 yılından 2010 yılına kadar iki günlük bir festival ve 2011 yılı itibari ile üç günlük bir festival haline geldi. 2012 yılında, rekor kıran festivale 3 gün sonunda yaklaşık 55.000 kişi katılmıştır.

Ultra festival 2013 yılı içinde İbiza , Buenos Aires , São Paulo , Santiago , Seul ve Split şehirlerinde düzenlenecektir .

Türkiye’de de ilk olarak 2009 yılı içerisinde faaliyete geçen,  Interrail’ın öğrenci dostu, hesaplı ve konforlu uçaklı versiyonu olan gençlik ve eğlence kulübü Interfly macera severleri etkinlikle buluşturuyor.