Google+

Arama formu

The Art Of Banksy Serüvenine Amsterdam'da Devam Edecek

The Art of Banksy’ sergisi dünya prömiyerini Global Karaköy’de yaptıktan sonra, Amsterdam’da yolculuğuna devam edecek. Açıldığı ilk günden itibaren sanatseverlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan ve Banksy’nin en zengin koleksiyonu olma özelliği taşıyan sergi, 17 Haziran – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Amsterdam’ın en ihtişamlı kültür merkezi BeursvanBerlage'da görülebilecek.

The Art Of Banksy Serüvenine Amsterdam'da Devam Edecek

Global Yatırım Holding ana sponsorluğu ve İstanbul Entertainment Group, Piu Entertainment işbirliğiyle gerçekleşen sergide dünyaca ünlü sokak sanatçısı Banksy'nin 86 orijinal eseri ilk kez bir araya geldi. İstanbul'da büyük ilgiyle karşılaşan sergi, serüvenine Amsterdam'da devam edecek. Brand Expo işbirliğiyle 17 Haziran – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Amsterdam'ın en prestijli kültür merkezi BeursvanBerlage'de açılacak olan serginin biletleri 25 Mart'ta satışa çıktı.

The Art Of Banksy Serüvenine Amsterdam'da Devam Edecek-1

31 MAYIS'A KADAR İSTANBUL'DA

31 Mayıs'a kadar İstanbul'da Global Karaköy'de görülebilecek olan sergisine Amsterdam'ın yanı sıra Singapur’dan Avusturalya’ya kadar birçok ülkeden talep görüyor.

The Art Of Banksy Serüvenine Amsterdam'da Devam Edecek-2

Küratörlüğünü Steve Lazarides'in yaptığı The Art of Banksy, İstanbul'un ardından yurtdışındaki Banksy hayranlarına da unutulmaz duygular yaşatmaya devam edecek. Banksy'nin “Kırmızı Balonlu Kız”, “Gül Şimdi”, “Hizmetçi” gibi en bilindik eserlerinin yanı sıra bugüne kadar gün yüzüne çıkmamış eserlerinin de ilk kez sergilendiği The Art of Banksy, ziyaretçiyi alışageldik formatların dışına çıkarıyor ve bugüne kadar hiç deneyimlenmemiş bir serüven olanağı sunuyor.

Her bölümde farklı bir kurgunun tasarlandığı sergi, Banksy'nin zihninden Londra sokaklarına yolculuğa çıkarıyor.