Google+

Arama formu

Blogger Casting, World Tourism Forum'da bloggerlarla panel düzenledi

Gezimanya ve Blogger Casting'in içerik pazarlama partneri olduğu World Tourism Forum; 4-6 Şubat tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda turizm dünyasından yerli ve yabancı birçok ismi bir araya getirdi.

5 Şubat günü Blogger Casting adına Murat Zafer Özbilgi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “Blogging” konulu panelde ilk bölümde Tim Leffel, Kristin Francis, Nick ve Dariece ile görüşüldü. 3 ünlü isme gezgin hayatları, gezginliğe bakış açıları ve seyahat tarzları soruldu. Takipçileriyle etkileşimleri anlatıldı.

Blogger Casting, World Tourism Forum'da bloggerlarla panel düzenledi

İkinci bölümde ise Yoshke Dimen, Jonathan Howe, Jacey Brasse ve Cezar Dumitru ile kendileri için bloggerlığın bir meslek mi yoksa hobi mi olduğu konuşuldu. Yine takipçileriyle aralarındaki bağın ne denli kuvvetli olduğu ve okuyucularının kendilerine inanarak, seyahat tavsiyelerine uyarak seyahat ettiklerinden bahsedildi.

Blogger Casting, World Tourism Forum'da bloggerlarla panel düzenledi-1

Dünyada seyahat bloggerlığının nereye gittiği ve bloggerlık adına farklı ülkelerde neler yapıldığı konusunda tüm panel dinleyicileri bilgilendirildi.

Keyifli ve bilgilendirici sohbetin videosu çok yakında Gezimanya.com’da yer alacak.