Google+

Arama formu

BONUBON.COM'DAN BAYRAMA ÖZEL AVANTAJLARLA UNUTULMAZ TATİLLER

5 yıldızlı resortlardan butik otellere, egzotik mekanlardan sıradışı tatillere özel avantajlar sunan yaşam portalı Bonubon.com, Kurban Bayramı’nda da unutulmaz tatil alternatifleri sunuyor.

Dünyayı Gezmek bonubon.com'la Çok Kolay!

Platform üyeleri, New York, Roma, Paris, Barcelona, Amsterdam, Maldivler ve Bangkok gibi benzersiz destinasyonları ulaşım, konaklama ve rehber hizmetlerinin de dahil olduğu avantajlı tekliflerle geziyor.

New York'ta W Hotel, Westin Hotel, Dubai'de Rixos The Palm Hotel, Jumeirah Zabeel Saray Hotel ve Maldivler'de Sheraton Full Moon Hotel gibi seçkin noktalarda konaklama ayrıcalığını 12 taksitte ödeme seçeneğiyle yaşıyor.

Satın Alırken Ekstra İndirim Bonubon.com'dan!

Muhteşem tatil teklifleriyle üyelerinin hayatını ayrıcalıklı kılmaya devam eden Bonubon.com, satın alma aşamasında 250 TL - 500 TL arasında ekstra indirim sağlıyor.

Bonubon.com, lüksü ulaşılabilir kılan eşsiz teklifleriyle unutulmaz bir tatil için tek adres.

Bonubon.com hakkında;

Bonubon.com, yaşam tarzı konusunda üyelerine seçkin deneyimler ve ayrıcalıklar sunan bir e-ticaret platformudur. Milyondan fazla üyesi için en çok tercih edilen marka ve hizmetleri bir araya getiren Bonubon.com, günlük bazda Türkiye'nin en seçkin ve gözde restoranlarından menüler, butik otellerden ayrıcalıklar, üst seviyede hizmetler ve sıradışı deneyimler sunar. Bonubon.com bir Doğuş Grubu kuruluşudur.