Google+

Arama formu

Emirates’in avantajlı fiyat dönemi başladı

Emirates’in avantajlı fiyat dönemi başladı!

Dünyanın en büyük hava yollarından Emirates’in avantajlı fiyat dönemi başladı. 5 Kasım – 11 Kasım tarihleri arasında Emirates’ten alacağınız uçak biletlerinde özel indirimli fiyatlar uygulanacak.

Emirates’in avantajlı fiyat dönemi başladı

65 destinasyona özel indirimli fiyatlar sunacak olan Emirates, 7 gün boyunca misafirlerini indirimli fiyatları ile ağırlayacak. 5 Kasım – 11 Kasım arasında İstanbul Sabiha Gökçen çıkışlı uçuşlarda uygulanacak olan indirimi kaçırmayın.

İstanbul Sabiha Gökçen çıkışlı uçuşlarda Economy ve Business Class biletlerinin her ikisine de uygulanacak olan özel fiyatlar ile 65 destinasyona yapacağınız yolculuğunuzun biletini 5 Kasım – 11 Kasım tarihleri arasında satın aldığınız takdirde 5 Kasım 2018 tarihinden 28 Şubat 2019 tarihine kadar yapacağınız yolculuklarda yararlanabileceğiniz indirimli destinasyonlar arasında nereler var dersiniz? Dubai, Bahreyn, Kuveyt, Cape Town, Sidney, Bangkok, Bali, Hong Kong, Seul, Tokyo, Maldivler ve Kolombo da dâhil olmak üzere 50’nin üzerinde destinasyon, Emirates’in özel fiyatları ile sizi bekliyor.

Peki, Emirates’in uçuşlarında sizleri neler bekliyor? Evde bavullarınızı check-in yapma imkânı, özel şoför hizmetleri, ödüllü şeflerin hazırladığı lezzetli yemekler, taze malzemelerle hazırlanan bölgesel yiyecekler ve en önemlisi de uçak yolculuğunu eğlenceli bir aktiviteye dönüştüren uçak içi eğlence: Ice. Ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice’ta altyazılı ya da dublajlı filmler ile diziler, müzik, yüksek hızda Wi-Fi internet erişimi, heyecanlı oyunlar ve daha birçoğunu bulabilirsiniz. Böyle bir yolculuğun bitmesini kim ister ki?

Sadece İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşları için değil İstanbul Atatürk Havalimanı uçuşları için de özel fırsatlar sunan Emirates’in kampanyaları, uçak bileti alımı ve detaylı bilgileri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 2 Aralık 2018 tarihinden itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan haftada toplam 18 uçuş gerçekleştirecek olan uluslararası ödüllü Emirates’ten gidebileceğiniz destinasyonları böylece keşfedebilirsiniz.

Siz de uçak biletinizi 5 Kasım – 11 Kasım 2018 tarihleri arasında satın alarak 5 Kasım 2018 tarihinden 29 Şubat 2019 tarihine kadar dilediğiniz destinasyona ulaşmak için keyifli bir yolculuğa ilk adımınızı atabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için www.emirates.com.tr’yi ziyaret edebilir, dünyanın en hızlı büyüyen hava yolu Emirates ile uygun seyahatin tadını çıkarabilirsiniz.
 

Etiketler