Google+

Arama formu

Gezimanya - Xanadu Blogger Etkinliği

Gezi bloggerları Gezimanya-Xanadu blogger etkinliğinde bir araya geldi
 
Dün sabah Sabiha Gökçen Havaalanı’nda buluşan bloggerlar ve Gezimanya ekibi hafta sonlarını Erzurum Palandöken’de Xanadu Snow White Otel’de geçirecekler.
 
Gezimanya - Xanadu Blogger Etkinliği

Keyifle kayak ve snowboard yapıp, Erzurum şehir merkezini,  Çifte Minareli Medrese, Saat Kulesi, Erzurum Evleri, Nene Hatun, Kongre Binası, Oltu Taşı Çarşısı gibi önemli noktalarını ve Arkeoloji Müzesi’ni hep birlikte Erzurum Belediyesi rehberi önderliğinde gezecekler. Xanadu Otel’in müthis kayak tesisleri, spa merkezi ve gece eğlenceleri de onları bekliyor.
 
Ekipte birbirinden renkli simalar var. Gezimanya yazarları, seyahat ve gurme bloggerları ile etkinlik çok renkli gönderilere de sahne olacağa benziyor. Şu isimleri #gezimanya ve #xanadu #xanadusnowwhite etiketleri ile izlemeye devam edin.
 
Tuğçe Yılmaz Özbilgi, Murat Özbilgi, Gökçe Yılmaz, Alev Demir, Evrim Vural, Gülçin Söğüt, Erdem Gürses, Erkut Özen, Taflan Kandemir, Ufuk Akkuş, Gürhan Kara, Erhan Tatlıcı, Engin Kaban, Salih Seçkin Sevinç, Kemal Kaya, Onur Toraman, Pınar Bulut, Dünya Bulut

Gezimanya - Xanadu Blogger Etkinliği-1