Google+

Arama formu

Gezimanya'dan yazarlara hediyeler

Gezimanya.com’da yazarlık durumu ile ilgili yeni bir düzenleme yaptık. Bu düzenlemeye göre Gezimanya.com’da son 12 ay içinde; 15 yazının üstünde yazısı yayınlanan üyelerimiz “Bronz Yazar”, 30 yazının üstünde yazısı yayınlanan üyelerimiz “Silver Yazar”, 60 yazının üstünde yazısı yayınlanan üyelerimiz “Gold Yazar” statüsünde yer alacaklar. Bu koşullar kapsamında yazarlarımıza hediyelerimiz oldu. Bu yazarlarımıza hem Gezimanya.com’da hem de sosyal medyada daha çok görünürlük tanıyacağımızı belirtir ve herkesi tebrik ederiz. Aşağıdaki sıralamada yazarlarımızın isimlerini ve hediyelerini görebilirsiniz.

Sizler de Gezimanya'ya üye olup yazılarınızı ve seyahat anılarınızı paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki videodan Gezimanya'ya nasıl yazı gönderebileceğinizi görebilirsiniz. (Tam ekran yapmak için Youtube üzerinden izlemeniz tavsiye edilir.) Diğer videolarımız için: http://www.youtube.com/user/GezimanyaTV


Nevin Salman - Gold Yazar - 105 yazı: ACER Iconia A1 tablet  

Gezimanya'dan yazarlara hediyeler

Hüseyin Oğuz Esen - Gold Yazar - 64 yazı: ACER Iconia A1 tablet  

Gezimanya'dan yazarlara hediyeler-1

Başar Kurtbayram - Silver Yazar - 45 yazı: Padok Otel www.padok.com.tr (2 kişilik 1 oda, haftasonu 2 gece, 1 saatlik ücretsiz binicilik dersi, 15 Mayıs 2015’e kadar kullanılmak üzere, Gökova, Muğla)

Gezimanya'dan yazarlara hediyeler-2

Çağlar Erözgen - Silver Yazar - 38 yazı: Padok Otel www.padok.com.tr (2 kişilik 1 oda, haftasonu 2 gece, 1 saatlik ücretsiz binicilik dersi, 15 Mayıs 2015’e kadar kullanılmak üzere, Gökova, Muğla)

Dilara Akyıldız - Silver Yazar - 37 yazı: Yoga Dersi: Didem Oylumlu ile Yoga Başlangıç Paketi www.jiva.com.tr (1 kişi için geçerli, 4 ders saati, yeni başlayanlar için) (Son Başvuru Tarihi: 19 Ocak 2015)

Gezimanya'dan yazarlara hediyeler-3

Şilan Küçükokur Bartel - Silver Yazar - 35 yazı: Yoga Dersi: Didem Oylumlu ile Yoga Başlangıç Paketi www.jiva.com.tr (1 kişi için geçerli, 4 ders saati, yeni başlayanlar için) (Son Başvuru Tarihi: 19 Ocak 2015)

Banu Demir - Silver Yazar - 35 yazı: Yoga Dersi: Didem Oylumlu ile Yoga Başlangıç Paketi www.jiva.com.tr (1 kişi için geçerli, 4 ders saati, yeni başlayanlar için) (Son Başvuru Tarihi: 19 Ocak 2015)

Işıl Ataker - Silver Yazar - 33 yazı: Taşkonaklar Otel Kapadokya www.taskonaklar.com (2 kişilik 1 oda, haftasonu 2 gece oda/kahvaltı)

Gezimanya'dan yazarlara hediyeler-4

Malik Yavaş - Silver Yazar - 31 yazı: Rüküş Meyhane www.rukusmeyhane.com (Yemekli Eğlence, 2 kişilik fiks menü, 11 Haziran 2015’e kadar kullanılmak üzere, Kadıköy, İstanbul)

Gezimanya'dan yazarlara hediyeler-5

Sibel Akıncı - Silver Yazar - 30 yazı: Yoga Dersi: Didem Oylumlu ile Yoga Başlangıç Paketi www.jiva.com.tr (1 kişi için geçerli, 4 ders saati, yeni başlayanlar için) (Son Başvuru Tarihi: 19 Ocak 2015)

Erdem Gürses - Bronz Yazar - 27 yazı: Shima Organik Market & Cafe shimaorganik.com (organik ürün paketi)

Gezimanya'dan yazarlara hediyeler-6

Ufuk Akkuş - Bronz Yazar - 23 yazı: Shima Organik Market & Cafe shimaorganik.com (organik ürün paketi)

Rüştü Hatipoğlu (Geçkin Gezgin) - Bronz Yazar - 22 yazı: Shima Organik Market & Cafe shimaorganik.com (organik ürün paketi)

Esra Türkal - Bronz Yazar - 21 yazı: Shima Organik Market & Cafe shimaorganik.com (organik ürün paketi)

Esra Sunar - Bronz Yazar - 21 yazı: Shima Organik Market & Cafe shimaorganik.com (organik ürün paketi)

Zehra Simay Serdaroğlu - Bronz Yazar - 21 yazı: Shima Organik Market & Cafe shimaorganik.com (organik ürün paketi)

Cem Polatoğlu - Bronz Yazar - 19 yazı: Shima Organik Market & Cafe shimaorganik.com (organik ürün paketi)

Güçlü-Fulya Özeren - Bronz Yazar - 16 yazı: Shima Organik Market & Cafe shimaorganik.com (organik ürün paketi)