Google+

Arama formu

Güney Kore’ye gidecekler için önemli duyuru!

Güney Kore, her gezginin aklının bir köşesindedir. Gerek kültürü gerek sahip olduğu miraslarıyla pek çok kişinin görülecekler listesinin başında yer alır. Siz de bu hayalinizi gerçekleştirmek için yola koyulduysanız Kore Turizm Organizasyonu’nun sizler için bir hediyesi var.

Hediyeyi almak için uçak biletinizle birlikte ad-soyadınızı, iletişim bilgilerinizi, adresinizi, Kore'de gideceğiniz yerleri ve Kore Turizm Organizasyonu’nun İstanbul’da bulunan ofisine gidip gidemeyeceğinizi bildiren bir maili ktoistanbul.etkinlik@gmail.com adresine 'Kore Gezim' konu başlığı ile gönderiyorsunuz. İstanbul’da olup olmadığınızı belirtmeniz önemli. Çünkü hediyeyi almak için Kore Turizm Organizasyonu İstanbul ofisine gitmeniz gerekiyor. İstanbul dışından yola çıkacaklara ise hediyeler, başvurular belli bir sayıya ulaştığında toplu olarak gönderiliyor. 

Güney Kore’ye gidecekler için önemli duyuru!

Bu arada şunu da eklemekte fayda var: Başvuru sahiplerinin herhangi bir paket programdan faydalanmaksızın bireysel turu tercih etmesi gerekiyor.

Peki nedir bu hediyeler?

  • Kore Turizm DVD
  • Discover Korea İndirim Kuponu
  • T-Money Ulaşım Kartı
  • Kore Turizm Tanırım Broşürleri

** Bu hediyeler stokta sayılıdır, tükendiğinde farklı türden hediyeler sunulacaktır.

Discover Korea indirim kuponunuzla birlikte Kore Turizm Ofisi’nin Seul’da bulunan ofisine giderek 10 bin won değerinde T-Money kart elde edebilirsiniz. Bunun için de Seul’daki ofiste bir ankete katılmanız gerekmekte.

Tüm bu avantajların yanı sıra Seul’da bulunan Kore Turizm Organizasyonu ofisinde K-Style Hub denilen bölümden de faydalanabilirsiniz. Burası Güney Kore kültürünü yakından tanıyıp deneyimleyebilmeniz için oluşturulmuş bir mekân. Özellikle mutfak kültürüne dair çok fazla şey öğrenebileceğiniz bu merkezde çeşitli kurs ve atölyelere katılıp öğrendiklerinizi uygulamanız da mümkün.

Güney Kore’ye gidecekler için önemli duyuru!-1

Aynı yapı içinde bir de sanat merkezi bulunuyor. Burada da geleneksel Kore sanatına ışık tutuluyor.

Anlayacağınız Kore Turizm Organizasyonu,  Güney Kore’nin kültürünü deneyimleyebilmeniz için her şeyi düşünmüş; size de bu güzel seyahatin tadını çıkarmak kalıyor.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: http://www.ktoturkey.com/tr-tr/duyurular/flying-to-korea

Güney Kore’ye gidecekler için önemli duyuru!-2