Google+

Arama formu

Güney Kore’ye gitmeye hazır mısınız?

Kore Turizm Organizasyonu, Kore hayranlarını sevindiren bir etkinlik düzenliyor! Eğer Kore’yi seviyorsanız ve gitmek istiyorsanız bu yarışma size çok memnun edecek. Çünkü Kore Turizm Organizasyonu Türkiye’den bir kişiyi Kore’ye yollayacak! 6 gün 5 gece sürecek bu Kore tatili 13-18 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek ve uçak biletleri, konaklama, yemek, gezi ve daha birçok aktivite masrafı Kore Turizm Organizasyonu tarafından karşılayacak.

Bu hediyeyi kazanmak için ilk yapmanız gereken yarışma websitesi olan http://www.wowkoreaevent.com/’u sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak. Daha sonra ise neden Kore'ye gitmek istediğinizi açıklayan İngilizce bir metin hazırlayarak yanında isteğe bağlı olarak fotoğraflar, videolar ve animasyonlarla renklendirerek bunu Facebook, Youtube adreslerinizde ve bloglarınızda paylaşmanız gerekiyor. Ardından ise paylaşmış olduğunuz postları Facebook üyeliğinizle giriş yapabileceğiniz http://www.wowkoreaevent.com/ adresinde paylaşmalısınız. Bunu yaparken sitenin Share kısmında kullandığınız sosyal medya hesabını ON olarak seçmelisiniz ki aynı anda sizin de hesaplarınızda paylaşılabilsin.

Bunların yanı sıra yarışmanın websitesinde yer alan formu da eksiksiz doldurmalısınız. 
 
Başvurular 27 Kasım tarihinde sona erecek. Kazanan ise 2 Aralık tarihinde açıklanacak. Dolayısıyla elinizi çabuk tutmanızda fayda var. 
 
Not: Yarışma Kore Turizm Organizasyonu Merkez Ofisi tarafından düzenlenmektedir. Kazanan açıklandığında Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Ofisi, sadece aracı olacaktır. 
 
Daha detaylı bilgi için ise: wowkoreaevent@gmail.com adresine mail atabilir ve http://www.wowkoreaevent.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler