Google+

Arama formu

​Kore anılarınızı bu yarışmada paylaşın!

Güney Kore’ye gidenler bilir: Öyle güzelliklere sahip, öyle içten bir ülke ki burası anılardaki yerini kolay kolay kaybetmez Güney Kore seyahati. İşte bu anılarınız arasında bir yolculuk yapmak isterseniz, şimdi tam zamanı! Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Ofisi, Happiness Moments adlı fotoğraflı hikâye yarışması düzenliyor ve Kore seyahatinizi paylaşmanız için harika bir platform oluşturuyor.

Kore’de geçirilen güzel anlara tanıklık etmek, bir taraftan da Kore’ye gideceklere deneyimlerden yola çıkarak bilgi vermek amacıyla düzenlenen yarışmada kurallar oldukça basit. Öncelikle Kore seyahatinizi etraflıca düşünmeniz ve kendinizi en mutlu hissettiğiniz, en etkilendiğiniz anı tespit etmeniz gerekecek. Çektiğiniz fotoğraflarla desteklemeniz gereken bu anınızı hikâyeleştirirerek Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Ofisi’yle paylaşmalısınız. ‘Kore’deki Mutlu Anılarım’ başlığıyla gönderebileceğiniz e-postayı ktoistanbul.etkinlik@gmail.com adresine iletebilirsiniz.  

​Kore anılarınızı bu yarışmada paylaşın!

Mail gönderirken size ulaşabilecekleri iletişim bilgilerinizi de belirtmeyi unutmayınız. Başvurular 9 Aralık 2016 saat 17.00’ye dek devam edecek. Kazananlar ise 23 Aralık 2016 tarihinde açıklanacak. Başvurular Kore Turizm Organizasyonu İstanbul temsilcileri tarafından değerlendirilecek. Değerlendirmeler sonucunda ise en ilginç ve en iyi sunuma sahip gönderiler belirlenecek. Bu değerlendirmelerin sonucu olarak birinci, Samsung S7 kazanacak. İkinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci kişilerine ise meşhur Kore kozmetik setlerinden takdim edilecek. 6 ila 10. kişiler ise selfie çubuğuyla ödüllendirilecek. Ödül sahiplerinin tümüne Kore tanıtım broşürleri de hediye edilecek.