Google+

Arama formu

​KTOTURKEY.COM’DAN TUR SATIN ALANLARA SÜRPRİZ HEDİYELER

Kore Turizm Organizasyonu, İstanbul Ofisi tarafından hayata geçirilen ktoturkey.com, Güney Kore’yle ilgili pek çok bilgiyi Türkçe olarak barındıran en önemli kaynakların başında geliyor. Özellikle seyahate çıkmadan önce başvurabileceğiniz ktoturkey.com seyahatinizi en iyi şekilde planlamanız için her şeyi düşünmüş. Siteyle ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız.
 
​KTOTURKEY.COM’DAN TUR SATIN ALANLARA SÜRPRİZ HEDİYELER

Ancak site, bununla da kalmıyor ve Güney Kore yolcularına harika bir ayrıcalık sunuyor. Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Ofisi, site üzerinden Glocal Tur, K-beauty Tur, FIT Turlarından herhangi birini satın aldığınızda sizlere sürpriz hediyeler veriyor.

*Satın alacağınız turu düzenleyen seyahat acentesine kişisel bilgilerinizi ve açık adresinizi mutlaka belirtiniz. Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Ofisi, tur satın alma işleminiz bittikten sonra seyahat acentelerinden bilgilerinizi alıp hediyelerinizi bizzat tarafınıza gönderecek. Ayrıca dilerseniz KTO İstanbul Ofisi'ne gelerek hediyelerinizi elden alabilirisiniz.
 
Sizin de Güney Kore’ye gitme bir niyetiniz varsa ve en uygun tur seçeneklerini kovalıyorsanız, mutlaka ktoturkey.com’u ziyaret etmeli ve ‘Lüks Turlar’, ‘Glocal Turlar’, ‘FIT/Kore Turları’ ve ‘Bağlantılı Turlar’ başlıkları altında sıralanmış farklı tur seçeneklerine göz atmalısınız.
 
Glocal Turlar başlığı altında bulunan Kore Highlight Turu sayesinde, 8 gün sürecek bir seyahate çıkıp Güney Kore’yi büyük ölçüde görme imkanı yakalayabilirsiniz. Programda Seul, Jeju Adası, Busan, Gyeongju gibi Güney Kore’nin en popüler destinasyonları yer alıyor. 

Etiketler