Google+

Arama formu

Memura Kızdı Arabasını İçeri Park Etti

İtalya'nın başkenti Roma'da bir postanede gişe memuru ile tartışan bir adamın önce postanedeki birkaç eşyayı tekmelediği sonra dışarı çıkıp arabasıyla postaneye girerek arabasını postanenin içine park ettiği kaydedildi. O sırada postanede bulunan yaklaşık 60 kişinin panik ile dışarı çıktığı bildirilirken, olay yerine gelen polisin protestocuyu gözaltına aldığı ifade edildi.

 
Roma'nın Testaccio semtindeki Marmorata sokağında bulunan postaneye dün öğlen saat 13.00 sularında gelen 42 yaşında ve işçi olduğu açıklanan bir adamın postanedeki banka hesabı ile ilgili yaşadığı problemin gişe memuru tarafından çözülememesine aşırı tepki gösterdiği ve etraftaki bazı eşyaları tekmelediği belirtildi. Daha sonra hızla postane dışına çıkan adamın herkesin şaşkın bakışları arasında arabasıyla postanenin içine girmeye çalıştığı ve ustaca bir manevrayla arabasını içeri sokup orta yerdeki boşluğa park ettiği kaydedildi.
 
Olayın gerçekleştiği sırada postane çalışanları ve işlem gerçekleştirmek üzere orada olan yaklaşık 60 kişinin panikle dışarı çıktığı bildirildi. Olay yerine gelen polis ekiplerinin gözaltına aldığı protestocunun ifadesi alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldüğü açıklandı.