Google+

Arama formu

Rallide Sezon Finali İstanbul’da

İstanbul Otomobil Sporları Kulübü tarafından düzenlenen, 2013 şampiyonlarının belirleneceği Opar Olio İstanbul Rallisi, 14-15 Aralık tarihlerinde nefes kesen mücadeleye sahne olacak…

2013 Türkiye Ralli Şampiyonası, 14-15 Aralık tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Opar Olio 34.İstanbul Rallisi ile sona eriyor. Kısa adı İSOK olan İstanbul Otomobil Sporları Kulübü tarafından Opar Olio ana sponsorluğunda, İstanbul Ticaret Odası, The Green Park Hotels, Ford, Fiat ve Bilyoner katkıları ile düzenlenen organizasyon, nefes kesen mücadelelere sahne olacak.

Rekor katılıma sahne olması beklenen ve Türkiye Ralli Şampiyonası haricinde Türkiye Historic Rally Şampiyonası ve TOSFED Ralli Kupası’nda şampiyon ve birincileri belirleyeceği için büyük önem taşıyan organizasyon İstanbul Anadolu Yakası’nda gerçekleştirilecek.

PENDİK YİNE EV SAHİBİ

Ekipler toplam uzunluğu 249 km. olan Opar Olio 34.İstanbul Rallisi’nde, 92,52 km. uzunluğundaki 6 özel etapta mücadele edecekler. Ralli merkezi olarak The Green Park Pendik’in kullanılacağı rallinin servis alanı da Pendik Pazar Yeri olacak.