Google+

Arama formu

Sıcaklar Bastırmadan Erken Rezervasyon Fırsatları

Yaz sıcaklarının inceden yüzünü göstermeye başladığı şu dönemde, eminiz bir çoğunuz şimdiden erken rezervasyon fırsatlarına bakmaya başlamışsınızdır. Yüzyılın nimeti internetinize sarıldığınız gibi nerede ucuz tatil, nerede uygun fiyata uçak bileti, sezonun en popüler tatil yerleri, arayıp duruyor, yıllık izninizi hangi dönem kullanacağınıza dair türlü hesaplar yapıyor, hafta sonu için hangi su kenarına kaçabileceğinizi düşünüyorsunuzdur. İster kısa, ister uzun süreli tatil fırsatları olsun, birçok şehir, belde, hem dinlenmek hem eğlenmek için ortam sunuyor. En çok ilgi gören tatil yerleri arasında hiç şüphesiz Bodrum, Alanya ve Antalya gelmekte. Doğa ve denizin en bonkör olduğu illerimizden Antalya birbirinden güzel beldeleriyle başlı başına tatil cenneti denebilir. Kemer, Kaş-Kalkan, Finike, Kumluca, Manavgat, her biri farklı tatil yapma tercihleri ve farklı bütçelere uygun otel seçenekleri Antalya erken rezervasyon fırsatları ile artık daha uygun. Konyaaltı sahili, Lara Plajı, Kleopatra Plajı bu yaz belki de sizi bekliyordur? Tatil programınızı önceden planlayabiliyorsanız Antalya erken rezervasyon fırsatlarıyla yüzünüzü güldürebilir. Bütçenizi çok aşmadan, Akdeniz’in tadına vararak, hayalinizdeki tatili yapabilirsiniz.

Antalya’nın her dönem ilgi gören beldelerinden biri de kuşkusuz Alanya. Geniş plajları, cıvıl cıvıl günlük hayatı, hareketli gece yaşantısıyla tercih edebileceğiniz tatil yerleri arasında sıralanabilir Alanya. Limanın etrafında yerini almış birbirinden sevimli kafeleri, lezzet köşeleri, keşfedilesi mağaraları, Kızıl Kule’si ile tatilcileri doyasıya ağırlıyor. Alanya’nın keyfini çıkarmak isteyen tatilciler için Alanya erken rezervasyon otelleri kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor tatilini önceden planlayanlara. Erken rezervasyon otelleri arasından hoşunuza gidecek bir konaklama fırsatı bulacağınıza eminiz. Alanya her koşulda sizi mutlu edecektir.

Son yıllarda Çeşme’nin adı sıkça duyulsa ve sanki ikinci planda kalmış gibi algılansa da Bodrum hala en çok tercih edilen tatil yerleri arasında. Bodrum’u anlatmaya gerek var mı bilmiyorum. Denizinin mavisi, yaz sıcağında bile ara ara havasında yakaladığınız ince bir serinlik, sanki yeryüzünün tüm oksijenini içinize çekiyormuşsunuz gibi... Bodrum Kalesi, gümbetleri, maviliğe doğru süzülen daracık sokakları, bembeyaz evleri ve tüm büyüleyiciliği ile Bodrum hala tatilcilerin ve ünlü simaların vazgeçilmezlerinden. Doğanın Bodrum’da sunduğu eşsiz senfoniyi herkes illa ki hayatlarında birkaç defa dinlemeli. Bodrum erken rezervasyon fırsatlarını takip ederseniz, çok uygun koşullarda Bodrum erken rezervasyon otellerinden birini çok uygun fiyatlarla ayarlayabilirsiniz. Bodrum’da: Turgutreis, Bitez, Gümbet, Gümüşlük, Türkbükü gibi birbirinden güzel seçenekler sizi bekliyor...