Google+

Arama formu

Türk turizmi Rusya'da tanıtıldı, Ruslar rezervasyona başladı

Rusya’nın etkili ve en çok okunan gazeteleri Pravda ve Kommersant gazeteleri ile www.kp.ru adlı internet haber portalı, 7. kez Türkiye’nin tanıtımını yapan Global Connection ekini okurlarıyla buluşturdu. Türkiye tanıtım eki Global Connection; Pravda, Kommersant ve www.kp.ru ile 14 milyon Rus okura ulaştı.
 
THY, Rixos Otelleri, AHK ve Arzu Kaprol’un katkılarıyla Kommersant ve Komsomolskaya Pravda gazetelerinin eki olarak yayınlanan GC, 19-22 Mart 2014 tarihlerinde gerçekleşen MITT Moskova Turizm ve Seyahat Fuarı ile beraber tüm turizm dünyasının gözü Moskova’dayken Türkiye’yi anlattı ve Rusları Türkiye’ye davet etti. Fuara katılan Türk firmaları ile kamu kurum ve kuruluşlarının tanıtım çabalarına da destek verdi.
 
MITT Moskova Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılan Türk turizm firmalarının yetkilileri, fuar sırasında Rusların Türkiye rezervasyonlarına başladıklarını bildirdiler.
 
GC, Türkiye turizm sektörünün analizi başta olmak üzere, Türkiye’nin her biri ötekinden etkileyici tarihi ve doğal güzelliklerine, muhteşem Türk yemeklerine, Rusların gözünden Türkiye izlenimlerine sayfalarında yer verdi.

 

Türk turizmi Rusya'da tanıtıldı, Ruslar rezervasyona başladı