Google+

Arama formu

TÜRSAB Genel Kurulu

TÜRSAB Genel Kurulu, İstanbul Lütfi Kırdar'da  dün başladı. Toplantıya yaklaşık 2 bin acente katıldı. Genel Kurul'da oylama, bugüny apılacak.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, acentelere yönelik bir konuşma yaptı. TÜRSAB'ın kuruluş yıllarını anlatan Ulusoy, bugün gelinen noktada çok iyi bir seviyeye ulaştıklarını söyledi. Başkanlığı döneminde yaptıklarını tek tek anlatan Ulusoy, başkanlığı döneminde hakkında çıkan iddialar için iki yıldır beklediğini ve hesap vereceği yerin burası olduğunu belirtti. Ulusoy, "Ben sizin hizmetkarınız olmaktan şeref duyarım" dedi.

PUAN ALMAYA ÇALIŞMIYORUM

Ulusoy, konuşmasını şöyle sürdürdü; "Türkiye artık bekleyen değil, karar verenler listesine girmiştir. Çevrecilik konusunda önemli gelişmeler kaydettik. Sizlere güveniyorum, bu ülkeye güveniyorum. Cumhurbaşkanlığı'nı pek çok kez ziyaret ettim ancak bunların hepsi özel ziyaretlerdi.
Bunları TÜRSAB sayfasına koymadım bile. Çünkü puan almaya çalışmıyorum. Puan alınmaya çalışılacak yer burası, genel kuruldur. Her kesimi kucaklayan bir anlayışla hareket ettim. 14 yıldır yapacaklarıma söz verdim ve yaptım. Bu meslekte öncülük yaptık. Ben TÜRSAB'ın neferiyim. Neler çektiğimizi biliyorsunuz. Kolay gelmedik buralara. Kişisel düşüncelerle hareket etmeyelim. Kişisel düşüncelerle toplumsal örgütlenmelerin önüne geçmeyelim. Ufak tefek hatalarımmız olabilir, biz de insanız. Ancak hatalarımızdan dönmezsek, büyük olmayız.

Turizm Güncel