Google+

Arama formu

World Tourism Forum'da Antalya turizmi değerlendirildi

Gezimanya.com’dan Tuğçe Yılmaz ve Murat Özbilgi’nin de konuşmacı ve moderatör olarak katılım sağladığı World Tourism Forum Akdeniz Bölge Toplantısı’nda, Antalya turizmine de değinildi.

World Tourism Forum'da Antalya turizmi değerlendirildi

World Tourism Forum'da Antalya turizmi değerlendirildi-1

Birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Antalya’nın turizmin yükselene değerleri arasında yer almaya devam ettiği belirtildi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, dünya turizminin yıldızlarının Antalya’da ağırlanmasından dolayı mutluluk duyduğu ifada etti. Türel, yurtiçi ve yurtdışından gelen tüm misafirlere teşekkürlerini sundu.

EXPO, G20 gibi birbirinden önemli organizasyonlardan sonra World Tourism Forum Akdeniz Bölge Toplantısı’nın da Antalya düzenlenmesine değinildi. Aynı zamanda Eylül ayında Kanada’da düzenlenen “Çiçek Açan Şehirler” yarışmasında Antalya’nın birincilik ödülünü aldığı hatırlatıldı.

Antalya Film Festivali’nin, mavi bayraklı plajların ve Expo alanındaki doğal zenginliklerin de Antalya’ya kattığı değerler anlatıldı.

Türel: “23 Nisan’da başlayacak EXPO 2016 ANTALYA sayesinde Ekim sonuna kadar Expo bayramını yaşayacağız” sözlerini söyledi.