Google+

Arama formu

Cannes Şehir İçi Ulaşım

Cannes Şehir İçi Ulaşım

Cannes’da toplu taşıma çok gelişmemiştir ama bu çok da önemli değildir. Zaten hali hazırda küçük bir kasaba olduğundan her yere yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ama yine de bir toplu taşıma aracına ihtiyaç duyarsanız taksiler ve otobüsler bunu karşılayacaktır.

Otobüs ile: Otobüsler her 15 dakikada bir hareket etmekte ve Cannes’in hemen hemen tüm semtlerine gitmektedir. Kişi başı 1,50 Euro olan bilet fiyatları ile en ucuz ulaşım aracıdır. Bu biletleri otobüsler ve duraklardan temin edebilirsiniz.

Taksi ile: Cannes’da taksiler en çok kullanılan toplu taşıma araçlarıdır. Fiyat olarak pahalı olsalar da pazarlık yapabilirsiniz.

+33 4 93 99 27 27

+33 4 93 67 69 93 

  • Chiocanini Marc

+33 4 93 99 00 17

CANNES HAVAALANINDAN ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Cannes Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmanın yolu taksi ve araç kiralamadan geçmektedir. Havalimanın dışında bekleyen taksilerle fiyatta pazarlık yaparak rahatlıkla Cannes şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İsterseniz de araba kiralayarak şehri daha hızlı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Aşağıda taksi ve araç kiralama firmaları ile ilgili iletişim bilgileri mevcuttur.

Havalimanı taksi iletişim bilgileri:

+33 4 93 67 69 93