Google+

Arama formu

Nancy’de Nerede Kalınır?

Nancy’de Nerede Kalınır?

Nancy şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Chez Acorine, Chez Auguste, Anne MAI güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Appartement 9 Place d'Alliance, Appartement de charme direct Place Stanislas "MOONSTAN" (PMR), Le Relais DUCAL. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz L'Atelier Charles V, Hôtel Revotel Nancy Centre Gare, F2 STANISLAS gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Anne MAI, Hotel Azur, Hôtel New-York tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Nancy aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Nancy küçük bir şehir olmasına rağmen çok sayıda turistin ilgisini çeken Avrupa şehirlerinin başında geliyor. Dolayısıyla hem şehir merkezinde hem de tarihi caddelerinde pek çok otel bulunuyor. Her türlü bütçeye göre de lüks otellerden butik otellere, apartlardan hostellere kadar çeşitli konaklama imkânına erişebilirsiniz Nancy’de. Yoğun turizminin yanı sıra üniversite şehri olması da Nancy’de konaklama seçeneklerinin sayısını bir hayli yükseltiyor diyebiliriz.

Konaklama için yüksek bir bütçe ayırabiliyorsanız Nancy’nin en hoş ve en rahat edebileceğiniz otelleri arasından birkaç öneride bulunabiliriz. Bu otellerin birçoğu yüzyıllar öncesinden kalma binaları mesken edinmiş, tarihi dokunun içinde konaklamak için eşsiz bir fırsat olabilir sizler için bu oteller. Konaklamanız için hem yüksek konfor sağlayan hem de her yere kolay ulaşım sağlayabileceğiniz şehir merkezi Stanislas Meydanı’nda bulunan Hotel Des Prélats 17. yüzyıldan kalma eski bir piskopos konağıdır. Bu muhteşem butik otel size hem tarihi bir kentte konakladığınızı unutturmayacak hem de konforuyla rahat edebileceğiniz bir konaklama sağlayacak. Tarihi bir binada konaklamayı tercih ediyorsanız bir önerimiz de Hotel D'haussonville olacak. 16. yüzyıldan kalma bir malikânede olan ve Stanislas Meydanı’na 500 metre uzaklıkta bulunan bu hotel imkânlarıyla misafirlerini en güzel şekilde ağırlıyor. 18. yüzyıldan kalma bir konaklama tercih ederseniz de durağınız Maison d'Hôte de Myon olmalı. Novotel Nancy, Best Western Crystal Nancy Centre, Grand Hotel De La Reine, La Villa 1901 gibi oteller de ilginizi çekebilir.

Stanislas Meydanı çevresinde bulunan Hôtel Au New-York, Hotel de l'Academie gibi oteller ise hem merkezi hem de daha uygun fiyatlarla konaklama sağlıyorlar. Ayrıca Nancy’de çok sayıda kiralık odalar da bulabilirsiniz. Ev konforunda daha ucuza konaklama tercih edenler için iyi bir alternatif. Tabii bunun dışında yurt odaları ve hosteller de uygun olabilir.

Elbette pek çok şehirde olduğu gibi Nancy de yaz aylarında popüler turizm duraklarından biri. Tatilinizi bu mevsimde Nancy’de geçirmek istiyorsanız otel rezervasyonlarınızı hem boş yer bulabilmek hem de daha ekonomik fiyatlarla karşılaşabilmek için mümkün olduğunca erkenden yapmakta fayda var. Özellikle panayırların, festivallerin ve önemli organizasyonların olduğu dönemlere rastlayan seyahatleriniz için planlamalarınızı ne kadar erken yaparsanız o kadar iyi olur diyebiliriz.


Nancy Turları

Booking.com