Google+

Arama formu

Toulon Mutfağı

Toulon Mutfağı

Toulon mutfağı her şeyden önce bölgede yetişen Akdeniz sebze-meyve ve deniz ürünlerinden oluşan taze besinlerden oluşmaktadır. Lezzetli şaraplarla ve peynirlerle sunulan öğünler doyurucu olduğu kadar lezzetlidir. Toulon’da gezerken etrafınızda göreceğiniz restoranlar size yemek yiyeceğiniz zaman nelerle karşılaşacağınızı anlatmaktadır. Toulon’da istediğiniz bütün mutfakları bulabilirsiniz. Dünyanın her yerine ait restoranlar Toulon’da hizmet vermektedirler.

Popüler restoranlar

Restaurant Les Artistes: Güney Fransa’nın yerel mutfağına hakim olan bu küçük ve samimi restoran, bir seferde çok fazla müşteriyi ağırlayamasa da herkesi memnun etmeyi başarabiliyor.

Tables et Comptoir: Toulon’un en popüler restoranlarından biri olan Tables et Comptoir, az kişiye çok hizmet vermeyi amaçlıyor. Oldukça pahalı olan bu restoran iyi bir menüye sahip ancak gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Gaetano: Toulon’un en sevilen İtalyan restoranlarından biri olan Gaetano, hemen bir çeşmenin karşısında bulunuyor ve 1954 yılından beri açık olmasıyla bölgenin köklü restoranlarından biri olma özelliğini taşıyor.

Diğer restoranlar: Les Tables de la Fontaine, Carre 2 Vigne, L'esprit Tapas