Google+

Arama formu

Gizlilik Sözleşmesi

Gezimanya.com internet sitesine hoş geldiniz. Bu internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, aşağıda ayrıntıları ile yer alan Kullanım Şartlarını okumuş, yazılanlarla sınırlı olmamak kaydı ile tüm maksat ve halin icabı ile işbu yasal uyarıyı kabul etmiş sayılmaktadır.

1-Gezimanya.com üyelerinin özel bilgilerinin gizliliğinden sorumludur.

2- Gezimanya.com’a sağlanan bilgiler GDPR kapsamında işlenebilir.

3- Kişisel bilgiler aynı zamanda üyelere çeşitli bilgiler, sunumlar ve haberler iletmek, www.gezimanya.com ya da üçüncü şahısların ürünleri ya da hizmetleriyle ilgili promosyonlar göndermek amacıyla da kullanılabilir.

4-Üyelerin e-posta adresleri ve diğer kişisel bilgileri, site kullanımını daha etkin hale getirmek amacıyla sitedeki işlemler ve aktivitelerle ilgili üyeyle bağlantıya geçmek (doğrulama e-mailleri ya da üyenin www.gezimanya.com ile yürüttüğü ilişkiyi etkileyebilecek, önemli haberleri içeren e-mailler gibi aktiviteleri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir) için kullanılabilmektedir. Bu tarz iletişim, “İşlevsel İletişim” olarak tanımlanmaktadır. Bazı durumlarda, bannerler ve özel teklifler gibi reklam mesajları da “İşlevsel İletişim”in kapsamına girer.

5- Site içerisinde, başka web siteleriyle ilgili çeşitli linkler ve bannerlar bulunmaktadır. Üye bu web sitelerini ziyaret ederken ve kullanırken dikkatli davranmalıdır. Bu sitelerin operatörleri, www.gezimanya.com üyeleriyle ilgili çeşitli bilgiler toplayabilirler ve bu bilgileri www.gezimanya.com’un kullanacağından farklı bir amaç için kullanabilirler. www.gezimanya.com.tr bu sitelerin işlemlerinden ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

6- www.gezimanya.com üyelerin kişisel bilgilerini, site kullanımındaki etkinliği arttırmak amacıyla (üyelerin sitedeki aktivitelerini desteklemek veya sitedeki işlemleri belgelendirmek gibi); destek hizmetleri, müşteri ilişkileri ve memnuniyeti gibi konularda destek aldığı temsilcileri ve servis sağlayıcılarıyla paylaşabilir. Bu kuruluşlara, bu bilgileri başka amaçlarla kullanmamaları konusunda uyarıda bulunur.