Google+

Arama formu

Daejeon’da Alışveriş

Daejeon’da Alışveriş

Kore genelinde olduğu gibi Daejeon’un her yerinde çok fazla hediyelik eşya dükkanları bulunmamaktadır. Ancak yerel kültürü ve yaşantısını yansıtan geleneksel pazarlar hediyelik alışveriş için en uygun seçenek olacaktır.

Daejeon'dan alınacak hediyeliklerin başında tohumlar ve bitkiler gelmektedir. Teknoloji ürünleri şehrin en çok tercih edilen hediyelik eşyaları arasında yer almaktadır.

Kurutulmuş balık ürünleri, bitkisel ilaçlar, geleneksel kıyafet hanbok, çaylar eve götürmek için birbirinden değişik hediyeler olacaktır.

Daejeon’da Alışveriş-1

Daejeon şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Dalbit stay Seodaejeon, MS Motel, Ramada by Wyndham Daejeon. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Dubai Hotel, Rainbow Hotel, The Empress Hotel gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Daejeon Guesthouse Sky Garden, Dubai Motel, Max Hotel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Daejeon aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.


Daejeon Turları