Google+

Arama formu

Daejeon’da Nerede Kalmalı?

Daejeon’da Nerede Kalmalı?

Daejeon şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Dubai Hotel, Hotel Bon, MS Motel. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz DAGA59 Guesthouse, Rainbow Hotel, The Empress Hotel gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Dalbit stay Seodaejeon, Daejeon Guesthouse Sky Garden, Dubai Motel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Daejeon aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Daejeon’da ülke genelinde olduğu gibi oldukça uygun fiyatları olan, büyük, tercihe göre cinsiyet opsiyonları bulunan, sıcak küvetlerle, duşlarla, geleneksel fırın saunalarıyla ve masaj masaları ile döşenmiş olan "jjimjillbang"ler sıklıkla bulunabilmektedir.

Ortalama bir bütçeye, güzel bir konuma ve hizmete sahip olan birçok konaklama seçeneğiDong-gu’da yer almaktadır. Daha lüks otellerinde bulunduğu Yuseong Spa bölgesi ise oldukça popüler konaklama seçeneklerine sahiptir. Toyoko Inn Otel önerilebilecek tesislerden bir tanesidir.

Yuesong bölgesinde yer alan Riviera, Best Western Legend Hotel, Yousung Hotel ve Hotel Spapia merkeze kısa bir mesafede bulunan, lüks bir konaklama ve harika bir balayı olanağı sunan tesislerdir.

Otobüs terminaline yakınlığıyla ile öne çıkanDong Bang Sak Leports ve Magic 24 Sauna oldukça uygun bütçeli seçenelerdir.


Daejeon Turları

Booking.com