Google+

Jeju’da Nerede Kalmalı?

18019 Eyl 2016Lokasyon Detay

Jeju’da Nerede Kalmalı?

Moteller genellikle Jeju otobüs durağının yanında bulunmaktayken daha büyük oteller, Jeju ve Seogwipo'da yer almaktadır.

Bir diğer konaklama seçeneği ise oldukça uygun fiyatları olan, büyük, tercihe göre cinsiyet opsiyonları bulunan, sıcak küvetlerle, duşlarla, Kore geleneksel fırın saunalarıyla ve masaj masaları ile döşenmiş olan "jjimjillbang"lerdir. Jeju şehrinde sıklıkla bulunabilen jjimjillbangler şehir dışında bir tek Seogwipo'da bulunan Dünya Kupası Stadyumu'nun altında bulunmaktadır.

Jeju şehrinin merkezinde bulunan bir hostel olan You&I Guesthouse, olduça merkezi, uygun bütçeli ve kahvaltı hizmeti sunan bir konaklama seçeneğidir.

Lotte Jeju Resort Art Villa, yeni açılmış, oldukça lüks, modern ve özellikle aileler için ideal olan villa otellerdir.

Ortalama bir bütçeye, güzel bir konuma ve hizmete sahip olan Shilla Stay Jeju, Astar Hotel ve Hotel Skypark Jeju I; havaalanına yakınlığıyla ile öne çıkan Lotte City Hotel Jeju ve oldukça uygun bütçeli Arthouse Airport; lüks bir konaklama ve harika bir balayı olanağı sunan Grabel Hotel & Wedding ve Maison Glad Jeju; okyanusun yanında yer alan ve ortalama bir bütçeyle güzel bir tatil geçirmek isteyenler için Ocean Suites Jeju Hotel; merkeze kısa bir mesafede bulunan oldukça uygun bütçeli Jeju R Hotel & Guesthouse, J.View Hortel, Backpacker's Home ve Greenday Guesthouse konaklama için oldukça güzel imkanlar sunmaktadırlar.

Jeju Adası ile ilgili diğer içeriklere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

-