Google+

Arama formu

Pyeongchang’da Nerede Kalmalı?

Pyeongchang’da Nerede Kalmalı?

Şehirde uygun fiyatlardan yüksek fiyatlara birçok yerel han ve otel fırsatı bulunmaktadır.

Goodstay Daegwallyeongsanbang, lüks otel seçeneklerinden biridir. Bu otel Daegwallyeong Donkey Ranch Don Quixote, Yongpyong kayak alanına, Ocean 700'e, Alpensia Kayak Alanı’na ve Yongpyeong su parkına oldukça yakındır.

Uygun fiyatlı ve oldukça konforlu olan Yongpyong Resort Dragon Valley Hotel, Kensington Flora Hotel Pyeongchang ve Kensington Flora Hotel Pyeongchang Yongpyeong Su Parkı'na, Yongpyong Golf Kulübü'ne, Woljeongsa Tapınağı'na ve Ojukheon Municipal Museum'a yakın konumlanmıştır.

Yongpyong Resort Villa Condominium ve Holiday Inn Resort Alpensia Pyeongchang; uygun fiyatlardan yüksek fiyatlara kadar birçok oda seçeneğin sahiptir. Yongpyong Kayak Alanı’na, Ocean 700'e, Alpensia Kayak Alanı’na ve Yongpyeong su parkına yakındır.

Düşük fiyatlara sahip olan Welli Hilli Park; Wellihillipark Kar Parkı'na, Cheongtaesan Recreational Forest'a ve Jucheongang Riverside Recreation Forest'a yakındır.

Uygun fiyatlı bir başka seçenek ise Lee Hyo-Seok Anıtı, Pyeongchang Mooee Sanat Merkezi, Phoenix Park - Golf Club, Phoenix Park Kayak Merkezi ve Phoenix Park – Mavi Kanyon'a yakın olan Resort Feliz' ve Spring Summer Fall Winter Caravan'dır.

2018 Pyeongchang Kış Olimpiyatları için alanlara yakın yeni otel inşa çalışmaları başlatılmıştır.