Google+

Arama formu

Delft'te Alışveriş

Delft'te Alışveriş

Delft şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz TU Delft+city center Private bathroom&walkscore999 güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Orange delight, Bea & Blue, Apartment Havenstraat. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz TU Delft❤walk score 93, Casa Julia, TU Delft 5min sweet aid dog large kitchen gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Hostel Delft, TU Delft❤walk score 93, TU Delft+city center Private bathroom&walkscore999 tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Delft aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Delft alışveriş konusunda yerel ürünleri ve butik mağazaları ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle antika dükkânları turistler tarafından yoğun ilgi görmekte olup buralarda birçok geleneksel ürün satılmaktadır. Şehirde alışveriş kuzeyde “Choorstraat” güneyde ise “Zuidwal” bölgesinde yoğunlaşmıştır. Güneydeki Zuidwal’da McDonald’s, ulusal ve uluslararası mağazalar, küçük butik dükkânlar ve hediyelik eşya dükkânları bulunmaktadır. Bu dükkân ve mağazaların alternatifleri Choordtraat’da da bulunabilir.

Delft’te süpermarketler ve mağazalar genellikle pazar günleri ve pazartesi sabahları kapalı olmaktadır.

Hediyelik eşya almak istiyorsanız kanal boyunca uzanan Vrouwjuttenland sokağını, bira almak istiyorsanız 700’den fazla bira çeşidinin satıldığı Oostsingel Sokağı'nı ziyaret edebilirsiniz. Hippolytusbuurt’da ise dünyanın en eski dükkânları ve kaliteli restoranları bulunmaktadır.


Delft Turları