Google+

Arama formu

Londra'ya Nasıl Gidilir?

Londra şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Haymarket Hotel, Firmdale Hotels, Belmond Cadogan Hotel, 41. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz The Bloomsbury Hotel, London Guest House, London Olympus Hotel gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Rest Up Hostel, St Christopher's Greenwich, Palmers Lodge Hillspring At Willesden Green tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Londra aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Türkiye’den Londra’ya direkt uçuşlarla gidebiliyorsunuz. İstanbul-Londra arasındaki uçuş süresi ise ortalama 4 saattir. Uçuş firmalarının kampanyalarını takip edip indirimli uçak bileti alabilirsiniz. Ayrıca şehirde 5 adet havaalanı bulunmaktadır. Heathrow Havalimanı’na iniş yapmanız şehre ulaşım açısından kolaylık sağlar. 

Avrupa’yı geziyorsanız ve ilk durağınız Londra değilse diğer Avrupa şehirlerinden tren ya da otobüsle de şehre gidebilirsiniz. Hızlı tren fiyatları pahalı olmakla birlikte ekonomik ve yavaş trenle de daha uygun fiyata Londra’ya ulaşabilirsiniz. Otobüs ise uygun bir ulaşım alternatifidir.  

Londra Turları