Google+

Arama formu

Stirling Gece Hayatı

Stirling şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri The Married Quarters, Bonnie Views, Coach Cottage, Stirling. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Old Leckie Farmstay, Creity Hall Chalet, Castlecroft Bed and Breakfast gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Willy Wallace Hostel, Stirling Youth Hostel, Alba Guesthouse tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Stirling aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Stirling’de gece hayatı diğer İskoçya şehirlerine nazaran daha sakindir. Ancak sayıları çok olmasa da kaliteli gece kulüpleri ve pub’lar mevcuttur. Tabii ki burası İskoçya olduğundan her mekânda çok uygun fiyata çok kaliteli viski çeşitlerinden içmek mümkündür.

Causewayhead’de bulunan “Birds and Bees” çeşitli partiler düzenlenmektedir. Yemek seçeneği de mevcuttur. Stirling Kalesi’nin yakınındaki “Whistlebinkies”de iyi bir yemeğin ardından içki içmeye devam ederek şehrin ve manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. 1734’ten beri açık olan “The Clachan Inn” şehrin en eski bira evi. Mutlaka uğranmalı!

Stirling Turları