Google+

Arama formu

Valencia'ya Nasıl Gidilir?

Valencia şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Habitación Doble Puerto de Valencia, Habitación doble, Sabía que venias! güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Valencia Just in the Middle, Luxury penthouse in the center of Valencia, Valencia center. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Flatsforyou Carmen, SingularStays Botanico 29 Rooms, SingularStays Botanico29 gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Purple Nest Hostel, The River Hostel, Center Valencia Youth Hostel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Valencia aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

İstanbul'dan Valencia'ya direkt uçuşlar mevcuttur. Direkt uçuşlarda, 4 saatlik uçuş süresinin ardından Valencia Havalimanı'na iniş yapılmaktadır. Ankara ve İzmir'den direkt uçuşların bulunmaması nedeniyle Valencia'ya ulaşmak için öncelikle İstanbul aktarması yapılması gerekmektedir.

İspanya'nın Madrid, Barselona gibi şehirlerinden Valencia'ya geçmek isteyenler için farklı ulaşım alternatifleri mevcuttur. Madrid'den hava yolu ile Valencia'ya ulaşım yaklaşık 1 saat sürmektedir. Barselona ve Valencia arasında ise direkt uçuş bulunmamaktadır. Kara yolu ile pek çok İspanya şehrinden ulaşım sağlanabilecek olan Valencia'nın Barselona'ya 362 kilometre, Madrid'e ise 356 kiometre uzaklığı bulunmaktadır. Valencia ve Barselona arası demir yolu ulaşımı 3,5 saat, Valencia ve Madrid arası ise hızlı trenle 1,5 saat sürmektedir.

Valencia Turları