Google+

Arama formu

Valencia'ya Ne Zaman Gidilir?

Valencia şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Habitación Doble Puerto de Valencia, Habitación doble, Sabía que venias! güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Cool Central Market, Valencia Just in the Middle, Luxury penthouse in the center of Valencia. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Flatsforyou Carmen, SingularStays Botanico29, SingularStays Botanico 29 Rooms gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz The River Hostel, Purple Nest Hostel, Center Valencia Youth Hostel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Valencia aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Akdeniz iklim özellikleri görülen şehirde yaz mevsimi sıcak ve kurak, kış mevsimi ise serin geçmektedir. Valencia her mevsim ziyaret etmeye elverişli bir şehirdir ama en çok turist çeken sezonu yazdır.

Ünlü kumsallarında dinlenme imkanı bulabileceğiniz Valencia'da yaz mevsimi sıcaklığı 30-40 derece arası değişkenlik göstermektedir. Deniz sezonunun Ekim ayının sonlarına kadar devam ettiği Valencia'da kışların ılık geçmesi şehrin her mevsimde ziyaret edilebileceğini göstermektedir.

Valencia Turları