Google+

Arama formu

Saas Fee Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Saas – Fee, İsviçre’nin Valais kantonunda Visp bölgesine bağlı bir yerleşimdir.

Saas Fee Hakkında Bilinmesi Gerekenler
my-saas-fee.de

Saas-Fee şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Bergfreude, Apart Lodge belMont, Elite Alpine Lodge - Apart & Breakfast. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Apartment Schtraffel, Apartment Arcadia (SGF9770), Apartment Arcadia (SGF9770) gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Haus Alpenrose, Ferienwohnung Schirli, Haus Alfa tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Saas-Fee aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Saas – Fee, İsviçre’nin Valais kantonunda Visp bölgesine bağlı bir yerleşimdir. Saas – Almagell, Saas – Grund ve Saas – Balen kasabaları ile komşudur.

Batı Alp Dağları’nın oluşturduğu çemberin ortasında konumlanan Saas – Fee; Dom, Allalinhorn, Weissmies, Nadelhorn ve Lenzspitze gibi Avrupa’nın en yüksek dağ zirvelerini içinde barındırır ve Avrupa’nın en popüler kış turizmi bölgelerindendir. Karlarla örtülü Saas – Fee zirveleri yılın 10 ayı boyunca ziyaretçilerine kayak gibi çeşitli kış sporları yapma imkanı sağlar.

Kış sporları merkezinin yanı sıra Saas – Fee, spor ve eğlence komplekslerine, pek çok bar ve restorana da ev sahipliği yapar. "Die Perle der Alpen" (Alplerin İncisi) olarak bilinen Saas – Fee, ahşap mimarili köy evleri, sakin ve huzur dolu atmosferi ile ziyaretçilerini adeta büyülemektedir.

Tanıtıcı Video:
 

 

Saas-Fee Turları