Google+

Arama formu

Como Gölü Vize İşlemleri

Como Gölü şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Villa Aloysia güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Hintown Beija Flor Como Lake, Aerie Esmeralda, Como Holiday S.Agostino. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Home, Como Bellevue, Apartment in Como/Comer See 37198 gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz camping no-stress international, Cascina Respaù, Ostello Bello Lake Como tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Como Gölü aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

İtalya Devleti’ne seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapmak için İtalya Konsolosluğu’na İtalya vizesi başvurusunda bulunmaları zorunludur.


Como Gölü Turları

Pasaportlarında çok girişli ve geçerlilik süresi devam eden Schengen vizesi bulunan kişiler, bu vize ile ilk Schengen ülke giriş şartını yerine getirmeleri sebebiyle, İtalya seyahatlerini de bu vize ile gerçekleştirebilirler.

Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaportu ve Diplomatik (Siyah ve Kırmızı) Pasaport sahibi olan kişiler 180 günlük zaman diliminde 90 günü aşmayan İtalya seyahatlerinde İtalya vizesi başvurusundan muaf tutulmaktadırlar.