Google+

Arama formu

Milano'ya Nasıl Gidilir?

Milano şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Milano Apartments Porta Genova, Navigli Apartment, Appartamento La Fortezza. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Dreams Hotel Residenza Corso Magenta, Hotel Cavour, HomeRentMilano gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Affittacamere Hostel 3, Hostel California, Star Hostel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Milano aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Milano'ya Nasıl Gidilir?
 


Milano Turları

İstanbul’dan Milano’ya direkt uçuşlar bulunmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık 2 saat 55 dakikadır. Milano'da iki adet havalimanı mevcuttur. En sık kullanılanı Malpensa'dır. Buradan şehir merkezine çalışan bir ekspres tren seferi vardır. İkinci havalimanı olan Linate ise bazı Avrupa uçuşları için kullanılıyor olsa da, daha çok ülke içi uçuşlarda tercih edilmektedir.

Milano, İtalya'nın demiryolu ağının merkezlerinden biridir. Şehirde beş adet ana tren garı bulunmaktadır.Torino, Venedik, Roma, Napoli, Floransa, Barselona, Zürih, Münih, Paris, Stuttgart ya da Viyana'dan tren seferleri mevcuttur.