Google+

Arama formu

Tokyo Gece Hayatı

Tokyo Gece Hayatı

Tokyo şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Kyoka House güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Mokkoan, HISAYO'S INN, Hotel Ryumeikan Ochanomizu Honten. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Apartment in Yoyogi D57, Ace Inn Asakusa, Super Hotel Asakusa gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Base Inn Tabata, Tokyo Gogo house, Base Inn Komagome Tokyo tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Tokyo aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

pre01.deviantart.net
 

Tokyo’nun en iyi bilinen, en renkli gece hayatının yaşandığı bölgeler Shinjuku, Shibuya, Ginza ve Roppongi’dir. Shinjuku’da restoranlar, barlar, gece kulüpleri ve masaj salonları aynı zamanda Japonya'nın en büyük Red Light District’ı bulunmaktadır.

Shibuya bölgesinde de sayısız gece kulüpleri, barlar, dans salonları ve genç kitleye hitap eden yerler vardır. Roppongi bölgesinde go-go barlar, canlı müzik mekanları ve caz kulüpleri de mevcuttur. Hareketli atmosferiyle Roppongi, turistlerin ilk tercihidir.

Popüler Mekanlar


Tokyo Turları