Google+

Arama formu

St. John'da Alışveriş

St. John şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Keirstead Manor, Mahogany Manor Bed & Breakfast, Fundy Heights B&B. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Quality Inn & Suites Amsterdam Quispamsis, Park Plaza Motel, BEST WESTERN PLUS Saint John Hotel & Suites gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz BunkHaus Hostel, Regent Motel by Elevate Rooms, Hillside Motel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un St. John aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

St. John'da Alışveriş
wikimapia.org


St. John Turları

St John alışveriş ziyaretçilerine bol alışveriş seçeneği sunan bir şehirdir. Yerel ürünler ve butik dükkânlar genellikle Liman bölgesinde toplanmıştır. Alışverişin kalbinin attığı bu bölgede yerel likörler, hediyelik eşya ürünleri, takı ve giyim ürünleri satan birçok tüccar vardır. Bu bölgede Cruise gemilerinden gelen ziyaretçilerin yoğunluğu dikkat çekmektedir. Bunun en büyük sebebi hem limana yakın olması hem de St. John’da gümrüksüz ithalat yapılmasıdır.

St. John’da bir diğer popüler alışveriş bölgesi de Cruz Körfezi’dir. Burada eşsiz ve çeşitli perakende mağazalar, sanat galerileri, barlar, restoranlar ve hediyelik eşya ürünleri satılan birçok işletme yer almaktadır. Ayrıca St. John genel olarak pahalı bir şehirdir.