Google+

Limon’da Gezilecek Yerler

9517 Ağu 2016Lokasyon Detay

Limon’da Gezilecek Yerler

Limon’da gezilecek yerler denince çoğu şehirden farklı olarak sadece doğal güzelliklerden bahsetmek gerekiyor. Yağmur ormanlarında tura katılmak, plajda atla gezinti, kanalda tekneyle tur ya da nehirde rafting yapmak turistler tarafından en çok tercih edilenler arasında.

Limon şehrini rahat ve hızlı gezmenin yolu yerel turlara ve turistik noktalarda önceden yerinizi ayırtmak. Bu şehir için önerdiğimiz deneyimler şöyle; Mambo Combo! Kosta Rika Rappel + Radye (137.26 €). Bu şehirdeki tüm turları görmek için tıklayın.

Parque Vargas

2817 Ağu 2016Gezilecek Yerler

Parque Vargas

Deniz kenarında yer alan Vargas Park; palmiyeler, büyük yapraklı ağaçlarla harika bir doğaya sahiptir. Park yürüyüş yapmak için idealdir.

-

Veragua Rainforest

1417 Ağu 2016Gezilecek Yerler

Veragua Rainforest

Günlük turlarla ziyaret edebileceğiniz, merkeze 1 saat uzaklıktaki Veragua yağmur ormanında yılanlarla karşılaşabilir, kanoya binebilir ya da şelaleleri izlerken hayallere dalabilirsiniz. İçerisinde bilimsel araştırmaların yapıldığı bir merkez de mevcut.

-

Tortuguero Kanal Turu

1317 Ağu 2016Gezilecek Yerler

Tortuguero Kanal Turu

Yine özel tur şirketleriyle gidebileceğiniz Tortuguero Kanal turları genellikle sabah erken saatlerde başlıyor. Ormanın içinden teknelerle yapacağınız yolculukta ağaçlarda sallanan maymunları, sudaki timsahları ya da yeşillikler arasında gizlenmiş iguanaları görebilirsiniz.

-

Limon ile ilgili diğer içeriklere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

-