Google+

Arama formu

Luang Prabang Gece Hayatı

Luang Prabang şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Visay Guesthouse, One Tree Guesthouse, Time out Guesthouse güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Villa Kee Lee Riverside2, Thip Villa 2 Mekong Riverside, Museum Inn Luangprabang. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Indigo House Hotel, ANANTA Villa, Tony Central Hostel gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Tony Central Hostel, Soumalay Guesthouse, Moukdavan Guesthouse tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Luang Prabang aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Luang Prabang’da bir gece hayatı olduğunu söylemek pek mümkün değil. Burada hareket daha çok gündüzleri yaşanıyor. Ancak tabii ki gidilebilecek birkaç yer mevcuttur. Mount Phousi ve Nam Khong arasında kalan alanda bunları görmek mümkündür.

“Books and Tea L'Etranger”, alt katı kitapçı üst katı bar olan ilginç bir mekândır. Akşam yedide açılan Hive Bar, sanatsal bir dekorasyonu olan Icon Klub, güneşin batışının en güzel izlenebileceği nokta olan Mekong Sunset Beach Bar ya da güzel bir bahçeye sahip olan Utopia tercih edilebilir.

Luang Prabang Turları