Google+

Arama formu

Tyre (Sour)

 • Yerel Saat
  - : - / -
 • Kur Farkı
  1 LBP=0.00
 • Priz Tipi
  Type F250V - 16 A
 • Hava Durumu
  --℃
 • Yıllık Ortalama Sıcaklık
  Oca 15.3℃
  Şub 15.7℃
  Mar 18℃
  Nis 22.8℃
  May 25.9℃
  Haz 27.9℃
  Tem 29.3℃
  Ağu 29.9℃
  Eyl 29.2℃
  Eki 26.8℃
  Kas 22℃
  Ara 17.5℃
Genel Bilgiler / Rehber
İklim / Hava Durumu
Nasıl Gidilir?
Ne Zaman Gidilir?
Nerede Kalınır?

Tyre (Sour) lokasyonunda bir çok otel seçeneği var. Bunlardan ilginç bulabilecekleriniz Palazzo Furnished Apartments, Al-Yasmine Guest House, Platinum Hotel. Siz de şehir merkezine yakın kalıp da ekonomi yapmayı tercih edenlerdenseniz Rest House, Murex Hotel gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik oteller isterseniz Murex Hotel Apartments, Queen Elissa Hotel otelini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Tyre (Sour) aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Yemek / Restoran / Ne Yenir Ne İçilir?
Önemli Yerler / Gezilecek Yerler
Ne Yapılır?
Gece Hayatı / Bar / Eğlence
Alışveriş / Ne Alınır?
Festival / Fuar
Tatiller / Bayramlar / Önemli Günler
Dikkat Edilmesi Gerekenler / Önemli Bilgiler

Lübnan Vizesi

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydıyla, anılan ülkeye yapacakları turizm amaçlı seyahatlerinde vizeden muaftır.

Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydıyla, anılan ülkeye yapacakları turizm amaçlı seyahatlerinde vizeden muaftır.

Lübnan’a akredite diplomatik, konsüler veya uluslararası örgütler nezdindeki temsilciliklere atanan Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri  görevleri müddetince, vizeden muaftır.