Google+

Arama formu

Swakopmund Mutfağı

Swakopmund Mutfağı

Swakopmund şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Namibian Lofts Accommodation, Jasana's home, Alternative Space güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri SeafrontC, Mole Fifteen Self Catering, An Der Mole Apartment. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Vista Mare, Sea Cottage, Swakopmund Hotel & Entertainment Centre gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Garden Studio, Skeleton Beach Backpackers, Salty Jackal Backpackers tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Swakopmund aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Tipik Afrika yerel mutfağının olduğu ölçüde, doyurucu Alman mutfağı ve okyanus balıkları ve deniz ürünlerinden oluşan bir mutfağı var Swakopmund’un. Deniz kenarında bir tatil beldesi olması dolayısıyla birçok restoran otellerin içinde bulunmaktadır. En popüler olanlarından bazıları için, özellikle hafta sonları ve tatil günlerinde birkaç gün öncesinden rezervasyon yapmanız gerekecektir.

Popüler restoranlar

Ocean Cellar: Deniz kenarında kaliteli bir öğlen yemeği yemek için eşsiz bir restoran, suşi ve deniz ürünleri ağırlıklı bir menüye sahip.

The Wreck Restaurant: Bir tekne batığı şeklinde tasarlanmış bu restoran aslında bir otelin restoranı aynı zamanda. Lezzetli ve şık sunumuyla, yerel deniz mahsullü yemeklerinin ve dünya mutfağından örneklerinin tadına bakabilirsiniz. Fiyatları biraz yüksek olmasına rağmen okyanus manzarası ve lezzetli yemekleri değecektir.

Farmhouse Deli: Okyanus manzaralı bir çiftlik evinde nefis Alman yemekleri ve Alman birası için doğru adrestir. Güler yüzlü ve yetenekli çalışanları ve başarılı şarap menüsüyle güzel bir tercih.

Diğer restoranlar: Brewer&Butcher, Kucki’s Pub, Slowtown Coffee Roasters

Bahşiş

Swakopmund’da bir restorana gittiğinizde sizden beklenen bahşiş miktarı yüzde 10’dur.


Swakopmund Turları