Google+

Arama formu

Anuradhapura

 • Yerel Saat
  - : - / -
 • Kur Farkı
  1 LKR=0.00
 • Priz Tipi
  Type D250V - 5 A
 • Hava Durumu
  --℃
 • Yıllık Ortalama Sıcaklık
  Oca 25.2℃
  Şub 26.5℃
  Mar 28.4℃
  Nis 29.2℃
  May 28.9℃
  Haz 28.8℃
  Tem 28.8℃
  Ağu 28.8℃
  Eyl 28.6℃
  Eki 27.6℃
  Kas 26.4℃
  Ara 25.5℃
Genel Bilgiler / Rehber
İklim / Hava Durumu
Nasıl Gidilir?
Ne Zaman Gidilir?
Nerede Kalınır?

Anuradhapura lokasyonunda bir çok otel seçeneği var. Bunlardan ilginç bulabilecekleriniz Niwahana Holiday Residence, Andorra Tourist Rest, French Garden Tourist Rest. Siz de şehir merkezine yakın kalıp da ekonomi yapmayı tercih edenlerdenseniz Senowin Holiday Resort, hotel moonstone gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik oteller isterseniz Gamodh Citadel Resort, Travel Lodge Lake View Tourist Resort, Heritage Hotel otelini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Anuradhapura aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Yemek / Restoran / Ne Yenir Ne İçilir?
Önemli Yerler / Gezilecek Yerler
Ne Yapılır?
Gece Hayatı / Bar / Eğlence
Alışveriş / Ne Alınır?
Festival / Fuar
Tatiller / Bayramlar / Önemli Günler
Dikkat Edilmesi Gerekenler / Önemli Bilgiler

Sri Lanka Vizesi

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabi olup, 30 güne kadar turistik amaçlı seyahatlerinde vizelerini www.eta.gov.lk internet adresinden veya ülkeye girişte sınır kapılarında alabilmektedirler.

Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri vizeye tabi olup, 30 güne kadar turistik amaçlı seyahatlerinde vizelerini www.eta.gov.lk internet adresinden veya ülkeye girişte sınır kapılarından alabilmektedirler.