Google+

Arama formu

Çıralı’da Nerede Kalmalı?

Çıralı şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en çok tavsiye edilenleri Kimera Hotel Çıralı, Hemera Butik Otel, Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Hemera Butik Otel, Leontopolis Apart Otel, Marina Loft. gibi otelleri tercih edebilir ya da en yüksek indirime sahip olanları merak ediyorsanız Hemera Butik Otel, Dolunay Apart Hotel, Marina Loft tesislerini incelebilirsiniz.

Çıralı otellerini Tatilsepeti.com üzerinden incelemek için tıklayın.

Sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği Çıralı’da, çok katlı ve bol yıldızlı oteller yok. Buradaki seçenekler, küçük butik tarzı oteller, pansiyonlar ve bungalovlardan oluşur. Masmavi denizin kenarındaki Çıralı Plajı’nın hemen yanında bulunan tesislerin çoğu, başta narenciye olmak üzere, çeşit çeşit meyve ağaçlarıyla bezeli bahçelerin ortasında konumlanmıştır. Begonvillerin sarıp sarmaladığı bir balkonda ya da verandada oturup dalından muz ya da elma koparıp yemek; Çıralı’da tatil yapanlar için günlük rutinin bir parçasıdır.

Çıralı’daki tesislerin hemen hepsinde duş, wc, klima ve wi-fi bulunur. Tesisler, talep edildiğinde misafirlerine havaalanından servis imkanı sunmaktadır. Ayrıca doğa yürüyüşleri için rehber ve dileyenlere ücretsiz bisiklet hizmeti de verilmektedir.

Çıralı Turları